Rollen

Rollen – Masážny a rekondičný stroj

Rollen je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla – podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K zmenšeniu objemu masírovanej partie dochádza príjemne, bez námahy a zaťažovania organizmu.
Prečo to funguje

Masážou na tomto prístroji sa ošetrované partie tela silne prekrvia. Látková výmena v tukových bunkách sa tým zdvojnásobí až strojnásobí. Výsledkom toho je, že sa spaľujú živiny a odbúrava sa tuk. Rollen neodstraňuje vodu, ale pôsobí priamo na podkožné tukové bunky, preto sú úbytky v centimetroch trvalejšie. Ako sprievodný jav sa môže dostaviť svrbenie masírovaných partií, čo je znak správneho prekrvenia pokožky.

 

Účinky rollenu

· zmenšenie objemu masírovanej partie

· znižovanie prejavov celulitídy

· formovanie postavy

· prekrvenie a napnutie pokožky

· odbúranie tukových vankúšikov

· uvoľnenie napätého svalstva

· detoxikácia organizmu

Ako dosiahnuť maximálne výsledky

Pracujeme so špičkovými prístrojmi Rollen Lux, ktorých veľkou výhodou je možnosť plynule meniť rýchlosť rotácie, čo umožňuje prispôsobiť si masážny program svojim potrebám a pocitom.

U nás je možné si vybrať masážny program podľa typu postavy a tým sa intenzívne zamerať na problémové partie. Taktiež je možné si zvoliť dĺžku masáže na Rollene a to 30, 45 alebo 60 min. Všetky tieto výhody umožňujú vytvoriť si individuálny masážny program podľa Vašich požiadaviek s účelom maximalizovať efekt Rollenu.

Pred masírovaním na zariadení Rollen odporúčame používať anticelulitídové krémy, ktoré zefektívnia výsledky. Je potrebné dodržiavať pitný režim a zásady zdravej výživy. Veľmi efektná a obľúbená je kombinácia procedúr Lymfodrenáž a Rollen v jeden deň. Efekt je viditeľný asi po siedmej návšteve, individuálne podľa typu organizmu.

Čo si treba priniesť

K tejto procedúre je potrebné si priniesť ponožky a dlhé tepláky bez zipsov a ozdôb, ktoré by mohli tlačiť.

rollfit